• Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...
  • Konusunda uzman ekibimiz...
  • Yemeklerde görsel zenginlik...
  • Hijyenik ve yeni ekipmanlar...
  • Profesyonel hizmet anlayışı...
  • slider js
  • Zengin sunum ve içerik...
Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...1 Konusunda uzman ekibimiz...2 Yemeklerde görsel zenginlik...3 Hijyenik ve yeni ekipmanlar...4 Profesyonel hizmet anlayışı...5 Her daim ziyaret edebileceğiniz mutfağımız...6 Zengin sunum ve içerik...7
jquery slider plugin by WOWSlider.com v7.7
kalite ve standartlar

Kalite & Standartlar

Mutfağımız İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde olup Bahçelievler Belediyesi'nden ve bakanlıktan edinilmesi gereken tüm izin belgelerine sahiptir. Bunun yanı sıra kalite ve standartların belirlendiği ulusal ve uluslararası bağlamda kabul görmüş kalite belgelerimiz de mevcuttur. Yemek hizmetinde kaliteyi sürekli kontrol altına almak ve olası aksaklıkları önlemek amacıyla kurulmuş denetim ve kalite kontrol ekibimiz yemeklerin her daim aynı standartta kalmasını sağlamaktadır.

Yemek hizmetinde uyguladığımız bazı standartlar aşağıdaki gibidir:

- Yemek menüleri aylık olarak genel merkezde müşteri görüşleri alınarak düzenlenir ve ay boyunca menülere uyulmasına özen gösterilir. Çok nadir olmakla birlikte menü dışında bir yemeğin gitmesi durumunda ise müşterilere önceden bildirim yapılır.

- Yemek malzemeleri tedariğinde yalnızca markalı ürünler kullanılmaya özen gösterilir. Sizin aşina olmadığınız herhangi bir marka kullanılmaz.

- Genel merkez tarafından yemek hizmeti süresi boyunca sürekli olarak memnuniyet araştırması yapılır. Yemek hizmetindeki en ufak aksaklıkların dahi bildirilip çözüme kavuşturulması için görevli olan müşteri temsilcileri mevcuttur.

Yukarıda yalnızca bazı standartlaşmış ilkelerimizden bahsettik. Bunun gibi bir çok ilkemiz mevcut olup diğer catering firmalarından ayırt edici nitelikte uygulamalarımız mevcuttur.

catering yemek
konsept yemek  

Konsept Catering & Yemek Üretimi

Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com

  Konsept Catering bir Net Kurumsal markasıdır. Konsept Catering ismiyle faaliyet gösteren Net Kurumsal 1. Bölge mutfağı İstanbul Bahçelievler ilçesinde olup yakın bölgelere aktif olarak hizmet vermektedir. Satın alma, satış ve benzeri konular için Net Kurumsal genel merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  

©2017 Konsept Catering

Gizlilik: Bizlere göndereceğiniz tüm bilgiler gizlilik ilkemiz gereği korumamız altındadır ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kullanım Şartları: Yazılar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.