• Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...
  • Konusunda uzman ekibimiz...
  • Yemeklerde görsel zenginlik...
  • Hijyenik ve yeni ekipmanlar...
  • Profesyonel hizmet anlayışı...
  • slider js
  • Zengin sunum ve içerik...
Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...1 Konusunda uzman ekibimiz...2 Yemeklerde görsel zenginlik...3 Hijyenik ve yeni ekipmanlar...4 Profesyonel hizmet anlayışı...5 Her daim ziyaret edebileceğiniz mutfağımız...6 Zengin sunum ve içerik...7
jquery slider plugin by WOWSlider.com v7.7

insan kaynakları

kariyer

İnsan Kaynakları

Yemek Firmasında Kariyer

Yemek sektörü personel rotasyonunun yüksek olduğu ve sürekli yeni personel ihtiyacının doğduğu bir sektör olup, bizim gibi hizmet ağını ve müşteri portföyünü sürekli arttırabilen firmalar için ekstra bir pozisyon açığı bulunmaktadır. Bu bağlamda yemek firmalarında kariyer olanakları geleceğinizi şekillendirmeniz için bir fırsat olarak karşınıza çıkabilir. Konsept Catering bünyesinde projelerde ve yemek üretim tesisinde aşçı, aşçı yardımcısı, gıda mühendisi, gıda teknikeri, servis elemanı, dağıtım elemanı, komi gibi ihtiyaçlarımız bulunmaktadır.

Konsept Catering'de Çalışmak

Konsept Catering, personellerini sıkı bir eleme sürecinden geçirerek uzun vadeli ve profesyonel bir çalışma ortamı sağlar. Bunun yanında sürekli verilen eğitimler, disiplinli bir firma politikası gibi etkenlerle kişisel gelişiminize de katkı sağlar. Ekibimize katılmak için hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi (CV) info@konseptcatering.com adresine gönderebilir, personel havuzumuza katılabilirsiniz. En yakın zamanda yeni bir projenin başlaması ya da yeni bir pozisyonun açılması durumunda özgeçmişinizin değerlendirmesinin ardından size ulaşılacak ve görüşme sağlanacaktır.

İSG kuralları çerçevesinde riayet edilen yasal kuralların yanı sıra, Net Kurumsal'ın oluşturmuş olduğu iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine de uyulmasına özen gösterilir ve işletmelerin yapıtaşı olan işçilerin sağlığı güvence altına alınmış olur. Yine aynı şekilde çalışma saatleri dahil tüm personel çalışma hususları Net Kurumsal tarafından belirlenir.

catering yemek
konsept yemek  

Konsept Catering & Yemek Üretimi

Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com

  Konsept Catering bir Net Kurumsal markasıdır. Konsept Catering ismiyle faaliyet gösteren Net Kurumsal 1. Bölge mutfağı İstanbul Bahçelievler ilçesinde olup yakın bölgelere aktif olarak hizmet vermektedir. Satın alma, satış ve benzeri konular için Net Kurumsal genel merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  

©2017 Konsept Catering

Gizlilik: Bizlere göndereceğiniz tüm bilgiler gizlilik ilkemiz gereği korumamız altındadır ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kullanım Şartları: Yazılar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.