• Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...
  • Konusunda uzman ekibimiz...
  • Yemeklerde görsel zenginlik...
  • Hijyenik ve yeni ekipmanlar...
  • Profesyonel hizmet anlayışı...
  • slider js
  • Zengin sunum ve içerik...
Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...1 Konusunda uzman ekibimiz...2 Yemeklerde görsel zenginlik...3 Hijyenik ve yeni ekipmanlar...4 Profesyonel hizmet anlayışı...5 Her daim ziyaret edebileceğiniz mutfağımız...6 Zengin sunum ve içerik...7
jquery slider plugin by WOWSlider.com v7.7
iletişim

İletişim

Konsept Catering & Toplu Yemek Hizmetleri

Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com
Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Adınız:
Firma Adı:
E-Posta:
Tel:
Mesaj:

Yemek Hizmeti Talep Formu

Yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve talebiniz doğrultusunda anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmanızın günlük ortalama yemek talebini, gerekli eksik ekipmanlarınızı ve adresinizin bulunduğu semti-ilçeyi yazmak olacaktır.

Size gönderdiğimiz fiyat teklifinin ardından olumlu bir geri dönüş almamız halinde gıda mühendisi operasyon uzmanlarımız tarafından vermiş olduğunuz adreste yemek hizmetinin eksiksiz yapılabilmesi açısından fizibilite çalışması yapılacak ve yemek hizmetinin başlanacağı gün size belirtilecektir. Genellikle bir ertesi gün sorunsuz bir şekilde hizmetin başlaması problem teşkil etmemektedir.

İstanbul Avrupa yakası için 30 kişinin üzerindeki firmalarda herhangi bir ilçede yemek hizmeti verebilmekteyiz. Fakat personel sayısı 30 kişiden az olan firmalar için hizmet bölgelerimiz aşağıdaki gibidir: Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Güngören, Küçükçekmece, Bağcılar, Fatih, Bayrampaşa, Avcılar, Esenler

catering yemek
konsept yemek  

Konsept Catering & Yemek Üretimi

Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com

  Konsept Catering bir Net Kurumsal markasıdır. Konsept Catering ismiyle faaliyet gösteren Net Kurumsal 1. Bölge mutfağı İstanbul Bahçelievler ilçesinde olup yakın bölgelere aktif olarak hizmet vermektedir. Satın alma, satış ve benzeri konular için Net Kurumsal genel merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  

©2017 Konsept Catering

Gizlilik: Bizlere göndereceğiniz tüm bilgiler gizlilik ilkemiz gereği korumamız altındadır ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kullanım Şartları: Yazılar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.