• Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...
  • Konusunda uzman ekibimiz...
  • Yemeklerde görsel zenginlik...
  • Hijyenik ve yeni ekipmanlar...
  • Profesyonel hizmet anlayışı...
  • slider js
  • Zengin sunum ve içerik...
Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...1 Konusunda uzman ekibimiz...2 Yemeklerde görsel zenginlik...3 Hijyenik ve yeni ekipmanlar...4 Profesyonel hizmet anlayışı...5 Her daim ziyaret edebileceğiniz mutfağımız...6 Zengin sunum ve içerik...7
jquery slider plugin by WOWSlider.com v7.7

yemek firmaları istanbul

organizasyon firmaları

Hizmetlerimiz

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yemek üretimi için bize ayırmış olduğunuz alanda, yemeklerin üretimi için gerekli olan tüm ekipmanların bizim tarafımızdan yerleştirilmesi ile verilen hizmet türüdür. Yemekler sizin firmanızda yapılır ve sunulur. Yemekler zaten sıcak olarak yerinde üretildiğinden dolayı yemek sunumu direkt olarak yapılır.

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmetinde; yemekleriniz bizim üretim yerimizde üretilir ve sunumu yapılmak üzere araçlarla tarafınıza gönderilir. Yemekler thermo-box adı verilen kaplarda lezzet ve şekil bozukluğunun önlenmesi amacıyla saklanarak iletilir. Yemekler ayrıca benmari denilen ısıtma ekipmanlarıyla ısıtılır.

Organizasyon Hizmetleri

Konsept Catering olarak düğün, nişan, davet, kokteyl, iş yemeği, doğum günü, fuar, sempozyum, seminer, açılış gibi özel gün organizasyonlarınızda eksiksiz bir yemek hizmeti vermek amacıyla kurmuş olduğumuz organizasyon ekibimiz sizlere özel gününüzde misafir olmanın ayrıcalığını yaşatacaktır.

catering yemek
konsept yemek  

Konsept Catering & Yemek Üretimi

Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com

  Konsept Catering bir Net Kurumsal markasıdır. Konsept Catering ismiyle faaliyet gösteren Net Kurumsal 1. Bölge mutfağı İstanbul Bahçelievler ilçesinde olup yakın bölgelere aktif olarak hizmet vermektedir. Satın alma, satış ve benzeri konular için Net Kurumsal genel merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  

©2017 Konsept Catering

Gizlilik: Bizlere göndereceğiniz tüm bilgiler gizlilik ilkemiz gereği korumamız altındadır ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kullanım Şartları: Yazılar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.