• Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...
  • Konusunda uzman ekibimiz...
  • Yemeklerde görsel zenginlik...
  • Hijyenik ve yeni ekipmanlar...
  • Profesyonel hizmet anlayışı...
  • slider js
  • Zengin sunum ve içerik...
Firmanızın personellerinin damak tadına uygun lezzetler...1 Konusunda uzman ekibimiz...2 Yemeklerde görsel zenginlik...3 Hijyenik ve yeni ekipmanlar...4 Profesyonel hizmet anlayışı...5 Her daim ziyaret edebileceğiniz mutfağımız...6 Zengin sunum ve içerik...7
jquery slider plugin by WOWSlider.com v7.7

konsept catering

net kurumsal

Hakkımızda

Konsept Catering

Konsept Catering 2015 yılında bir Net Kurumsal girişimi olarak kurulmuş bir Net Kurumsal markasıdır ve Net Kurumsal'ın İstanbul Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Zeytinburnu ve Bakırköy'ü kapsayan ve 1. Bölge diye tabir edilen müşterilere hizmet götüren mutfağı için belirlemiş olduğu markadır. Konsept Catering'e, Net Kurumsal hizmet konseptine uygun olarak hizmet vermesi ve hizmet konseptinin ayırt edici olması sebebiyle "konsept" markası uygun görülmüştür.

Net Kurumsal

Net Kurumsal Hizmetler bir yemek sağlayıcısıdır ve Türkiye'nin bir çok bölgesinde kendi bünyesinde bulundurduğu mutfaklar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Çobançeşme Nish İstanbul'daki genel müdürlük binasında sürekli olarak AR-GE ve inovatif çalışmalar yaparak yemek kalitesi, hizmet konsepti, menü planlamaları gibi faaliyetleri yürütür ve denetim uzmanı olarak görev alan gıda mühendisleri yemek üretim tesislerini ve müşteriye verilen yemek hizmetini sürekli olarak kontrol altında tutarak hizmetin sürekliliğini ve müşteri memnuniyetini sağlar. Net Kurumsal hakkında detaylı bilgi ve diğer mutfak seçeneklerine ulaşmak için Net Kurumsal genel müdürlük ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yemek Firmasından Fazlası

Yemek hizmeti sektöründe deneyimli ve uzman bir kadro ile sürekli denetim ve kontrol altında, sizin görüşlerinizi dikkate alarak hizmette esneklik gösterebilen, kalıplaşmış sınırların dışında olan bir yemek firmasıyız. Bu sebeple diğer yemek firmalarından ayrı olarak müşteri odaklı felsefemiz bize uzun süreli iş ilişkilerinde ışık tutmaktadır.

catering yemek
konsept yemek  

Konsept Catering & Yemek Üretimi

Adres: Hürriyet Mahallesi Altın Sokak No:35 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 0 954
Fax: 0212 438 0 953
E-Posta: info@konseptcatering.com
Web: www.konseptcatering.com

  Konsept Catering bir Net Kurumsal markasıdır. Konsept Catering ismiyle faaliyet gösteren Net Kurumsal 1. Bölge mutfağı İstanbul Bahçelievler ilçesinde olup yakın bölgelere aktif olarak hizmet vermektedir. Satın alma, satış ve benzeri konular için Net Kurumsal genel merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  

©2017 Konsept Catering

Gizlilik: Bizlere göndereceğiniz tüm bilgiler gizlilik ilkemiz gereği korumamız altındadır ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kullanım Şartları: Yazılar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.